24 Ocak 2017 Salı

TOKİ sakinlerine fatura şoku!

‘Gençlik Liderliği Eğitimi’ başvuruları başladı

Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 10-13 Aralık 2012 tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara’da gerçekleştirilecek olan Gençlik Liderliği Eğitimine başvuruların başladığını duyurdu.

22 Kasım 2012 Perşembe 12:26
Bu haber 1241 kez okundu
‘Gençlik Liderliği Eğitimi’ başvuruları başladı
Bingöl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, 10-13 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Gençlik Liderliği Eğitimine katılmak isteyen adayların en geç 23 Kasım Cuma (yarın) mesai saati bitimine kadar başvuruda bulunmaları gerektiği ifade edildi.

Duyuruda,” Gençlik Liderliği Eğitimine katılmak isteyen ve aşağıda belirtilen katılım şartlarını taşıyan adayların http://form.gsb.gov.tr/030_gencliklideri adresinde yer alan formu doldurarak, başvuru formunun çıktısını öğrenim durumunu gösterir belge ile birlikte Müdürlüğümüze şahsen 23 Kasım 2012 Cuma günü saat 17:00’a kadar teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurusu alınan adayların değerlendirilmeleri ilgili Vali Yardımcısının onayı ile belirlenecek bir komisyon tarafından 26-27 Kasım 2012 tarihinde gerçekleştirilecektir. Mülakat sonrasında eğitime katılması uygun görülen adaylara Müdürlüğümüz tarafından bilgilendirme yapılacaktır.

KATILIM ŞARTLARI
Eğitime katılacak adayların;
1.Üniversitelerin lisans programından mezun veya lisans programlarında 2.,3. veya 4. Sınıf öğrencisi olması,
2.Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmaması,
3.Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışındaki suçlarla ilgili tecil hükümleri hariç olmak üzere; ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olanlar bile devlerin, şahsiyetine karşı işlenen suçlarla; zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırmak, devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı tecil edilmiş olsalar dahi ceza almamış olması,
4.Spor, müzik, el sanatları, tiyatro, drama, halkoyunları ve rekreasyon gibi alanların bir veya birkaçında eğitmenlik yapabilecek yeterliliğe sahip olması,
5.Gençlik faaliyetlerinde grup liderliği yapabilecek, grubu yönlendirebilecek beceri ve tutuma sahip olması,
6.18 yaşından gün almış, 36 yaşından gün almamış olması,
7.Yukarıda belirtilen şartların doğruluğunu başvuru formunda beyan etmesi gerekmektedir.Haber Kaynağı: BİNGÖLÜN SESİ

banner113

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV